2021 handl mpk 1 2021 handl mpk 2 2021 handl mpk 3

Koncepcja i uzyskanie warunków zabudowy 2018

Projekt budowlany 2019

Projekt wykonawczy 2020

Projektowany budynek jest budynkiem dwukondygnacyjnym o rzucie poziomym w formie litery L. W bryle budynku można wyróżnić trzy części - niższą, jednokondygnacyjną część garażu wraz z zapleczem warsztatowo-technicznym, wyższą, pośrodku będącą halą główną magazynu ze stanowiskami warsztatowymi oraz niższą od str. południowej zawierającą pomieszczenia administracyjno - socjalne.

Dynamiczna forma elewacji od strony południowej wyróżnia się charakterystyczną linią attyki opadającą w kierunku wschodnim nawiązująca do trendów ekspresjonizmu i sprawia że budynek w sposób harmonijny wtapia się w otaczający krajobraz niższej terasy wiślanej.

Projekt został uhonorowany Medalem Europejskim 2020

renkar

Projekt: 2011r.
Forma i kształt architektoniczny projektowanej hali  został dopasowany do istniejącego terenu z zachowaniem skali zabudowy dostosowanej do istniejącego otoczenia.

probadex1 probadex2 probadex4

probadex7 probadex5 probadex6

Projekt i realizacja 2004 r.
Budynek parterowy niski, wkomponowany w otaczający teren z elewacją frontową obłożoną kratą przemysłową oraz tylną obsypaną skarpą co pozwala na częściowe ukrycie jego kubatury w terenie. Reprezentacyjny hol wejściowy o charakterze atrium oraz pracownie projektowe doświetlone zestawami szklanymi o ujemnym koncie nachylenia fasady szklanej dają doskonałe oświetlenie miejsc pracy zapobiegając równocześnie efektowi rażenia promieniami słonecznymi.