staco staco2

Projekt: 1998 r.
Projekt rozbudowy: 2008 r.
Kompleksowy projekt i realizacja inwestycji. Część administracyjno - biurowa, hala produkcyjna, ocynkownia oraz infrastruktura techniczna.

Zakres produkcji zakładu obejmuje kraty pomostowe spawane, wciskane, kraty profilowe, schody metalowe i akcesoria.
Zakład składa się z 7 obiektów.

Ocynkownia ogniowa. Proces cynkowania przebiega w obudowie hermetycznej spełniającej wszystkie warunki i normy ochrony środowiska zgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej
Najnowocześniejsza ocynkownia w Europie.
Fabryka należy do najmniej ingerujących w środowisko naturalne w Europie w swojej branży. Inwestycja nie wpływa negatywnie na istniejący ekosystem (zalew z otaczającą zielenią, żeremie bobrów i miejsca lęgowe ptaków)

Konstrukcja hal produkcyjnych stalowa w układzie słupowo - ryglowym. Ściany z płyt lekkiej obudowy. Budynek administracyjny dwukondygnacyjny.

Opracowanie projektów wykonawczych i specjalistycznych w oparciu o najnowsze światowe technologie w zakresie wytwarzania krat pomostowych i ochrony środowiska, zyskało uznanie instytucji uzgadniających oraz z współpracujących z naszą firmą inwestorów zagranicznych.
Realizacja: Probadex - Kraków - 2000 r.

W roku 2008 zaprojektowano rozbudowę istniejącego zakładu w zakresie części administracyjno ? biurowej, oraz części magazynowej.
Realizacja : Probadex - Kraków - 2009 r.