Odsłony: 4463

medal_2010

Program i Koncepcja Technologiczna Polskiego Synchrotronu została doceniona przez Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny, Urząd Komitetu Integracji Europejskiej oraz Business Centre Club i otrzymał Medal Europejski 2010.

Jest to już kolejny Medal Europejski jaki otrzymalismy, co dodatkowo potwierdza naszą determinacje oraz jakość świadczonych usług .
Wręczenie medali i dyplomów laureatom XX edycji Medalu Europejskiego odbyło się 19 marca br. W imieniu firmy Probadex nagrodę odebrał Jerzy Boruta, właściciel firmy.

medal_europejski_synchr_pl medal_europejski_synchr_eng

Medal Europejski jest niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciem, który ma na celu wspieranie polskich produktów i usług w krajach Unii Europejskiej. Wyróżnienia przyznawane są firmom, które dostarczają wyroby i usługi spełniające standardy europejskie, przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej, Business Centre Club oraz jedną z najważniejszych dla przedsiębiorców instytucji w Unii Europejskiej - Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny. Medal Europejski przyznawany jest już od 10 lat.

{flv}bcc_probadex{/flv}

Business Centre Club istnieje od 1991 roku. Powstał, by jako instytucja wielopłaszczyznowa, wspierać przedsiębiorczych Polaków. Jest prestiżowym Klubem przedsiębiorców i największą w kraju organizacją indywidualnych pracodawców. Zrzesza ponad 1200, głównie prywatnych firm reprezentowanych przez blisko 2000 przedsiębiorców, obracających kapitałem ponad 200 mld zł i zatrudniających 600 tysięcy pracowników. Wśród członków BCC znajdują się największe międzynarodowe korporacje, instytucje finansowe, ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne, najwięksi polscy producenci, uczelnie wyższe, koncerny wydawnicze itd. Do Klubu należy ponad 200 zagranicznych firm.

Członkami Klubu są także prawnicy, dziennikarze, naukowcy, wydawcy, lekarze, wojskowi i studenci.