Odsłony: 2757

 

medal_2011

Projekt Małopolskiego Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach został doceniony przez  Business Centre Club i otrzymał Medal Europejski 2011.

Jest to już kolejny Medal Europejski jaki otrzymalismy, co dodatkowo potwierdza naszą determinacje oraz jakość świadczonych usług .
Wręczenie medali i dyplomów laureatom XXII edycji Medalu Europejskiego odbyło się 9 listopada 2011.

 

 

Idea MCDiS nawiązuje do najlepszych rozwiązań udostępniania zbiorów z zastosowaniem innowacyjnych technik wystawienniczych. Centrum będzie miejscem realizacji programu edukacyjno-rozrywkowego w zakresie teatru, tańca, muzyki, filmu, sztuk plastycznych, integracji rodzinnej i kultury regionalnej.

medel_europejski_dzwiek_pl medel_europejski_dzwiek_en

Medal Europejski jest niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciem, który ma na celu wspieranie polskich produktów i usług w krajach Unii Europejskiej. Wyróżnienia przyznawane są firmom, które dostarczają wyroby i usługi spełniające standardy europejskie, przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej, Business Centre Club oraz jedną z najważniejszych dla przedsiębiorców instytucji w Unii Europejskiej - Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny.