Odsłony: 2442

ME2013 1

Na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się uroczysty finał XXIV edycji Medalu Europejskiego. W ceremonii udział wzięło 162 laureatów Medalu, laureaci Honorowych Medali Europejskich - twórcy i aktorzy filmu „Układ zamknięty” oraz osoby reprezentujące Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny (EKES), BCC i dziennikarze.

Zgodnie z ideą Medalu Europejskiego, w tej edycji wyróżnione zostały wyroby i usługi, których jakość odpowiada standardom europejskim. Celem przedsięwzięcia jest upublicznienie przykładów dobrej jakości i promocja metod jej osiągania.

Probadex również należy do grona laureatów tej edycji. Nagrodzona usługa to programy funkcjonalno-użytkowe obiektów naukowo-badawczych. Wyróżnienie w imieniu firmy Probadex odebrał właściciel Pan Jerzy Boruta.

Medal Europejski2013 PL Medal Europejski2013 ENG

Stadion Narodowy - Medale Europejskie

Medal Europejski jest niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciem, który ma na celu wspieranie polskich produktów i usług w krajach Unii Europejskiej. Wyróżnienia przyznawane są firmom, które dostarczają wyroby i usługi spełniające standardy europejskie., przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej, Business Centre Club oraz jedną z najważniejszych dla przedsiębiorców instytucji w Unii Europejskiej - Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny.