Odsłony: 1589

ME2015

Medal Europejski 2015 -z wielką satysfakcją informujemy, że nasza firma Probadex została laureatem XXVI Edycji Medalu Europejskiego 2015. Medal otrzymaliśmy za "SYNCHROTRON SOLARIS Zarządzanie Kontraktem"

Jest to już kolejny Medal Europejski jaki otrzymaliśmy co świadczy o tym, że ciągłe dążenie do bycia jak najlepszym, nasze produkty oraz jakość świadczonych usług jest na europejskim poziomie.

Gratulacje Laureatom złożył Marek Goliszewski, prezes BCC. Przypomniał słowa Einsteina: „Świat ustępuje z drogi tym, którzy wiedzą dokąd idą”.

– Dziś w takim gronie jesteśmy. W gronie tych, którzy chcą być Polakami i Europejczykami – podkreślił Marek Goliszewski, prezes BCC.

Uroczystość wręczenia Medali Europejskich odbyła się 10 czerwca br. o godz. 12.00 w Salach Redutowych Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie. Wyróżnienie w imieniu firmy Probadex odebrał właściciel Pan Jerzy Boruta.

Mdal Europejski 2015 Medal Europejski  2015 EN

Medal Europejski jest niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciem, który ma na celu wspieranie polskich produktów i usług w krajach Unii Europejskiej. Wyróżnienia przyznawane są firmom, które dostarczają wyroby i usługi spełniające standardy europejskie., przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej, Business Centre Club oraz jedną z najważniejszych dla przedsiębiorców instytucji w Unii Europejskiej - Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny.