Odsłony: 2731

medal_euro_2012_wreczenie

Medal Europejski 2012 -z wielką satysfakcją informujemy, że nasza firma Probadex została laureatem XXIII Edycji Medalu Europejskiego 2012. Medal otrzymaliśmy za "Zarządzanie procesami inwestycyjnymi
w budownictwie"

Jest to już kolejny Medal Europejski jaki otrzymaliśmy co świadczy o tym, że ciągłe dążenie do bycia jak najlepszym, nasze produkty oraz jakość świadczonych usług jest na europejskim poziomie.

Uroczystość wręczenia Medali Europejskich odbyła się 7 listopada 2012 r. w Salach Redutowych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie. Wyróżnienie w imieniu firmy Probadex odebrał właściciel Pan Jerzy Boruta.

medal_euro_2012PL medal_euro_2012EN

Medal Europejski jest niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciem, który ma na celu wspieranie polskich produktów i usług w krajach Unii Europejskiej. Wyróżnienia przyznawane są firmom, które dostarczają wyroby i usługi spełniające standardy europejskie., przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej, Business Centre Club oraz jedną z najważniejszych dla przedsiębiorców instytucji w Unii Europejskiej - Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny.